DOSTAŇTE SVÉ HOSTY DO POHODY S BIOKRBY YOTS

Je vědecky prokázané, že oheň má na člověka relaxační, antistresový, hypnotizující i prosociální účinek. Biokrby jsou proto vhodným elementem do vašeho provozu.

restaurace

bistra

kavárny

vinárny

bary / kluby

Připravte hostům nezapomenutelný večer

Biokrby YOTS se hodí na každý stůl, do VIP zóny nebo třeba na bar. Strhnou pozornost všech hostů a vytvoří ojedinělou ambientní atmosféru, za kterou se budou rádi vracet. Odlište se od ostatních a získejte snadno a rychle stálé hosty.

hotely

penziony

chaty

wellness

Přivítejte své hosty tak, že na to nezapomenou

Získejte snadno pozornost všech vašich hostů. Budou na pobyt u vás vzpomínat dlouho, zopakují si ho a doporučí dalším. Zažehněte v hostech ten správný plamen s biokrby YOTS. 

svatby

eventy

akce

catering

Zařiďte akci, o které se bude dlouho mluvit

S biokrby YOTS budete pořádat ty nejzajímavější akce, které se ponesou v duchu opravdovosti, zábavy, rodinného tepla a přátelství. Nebuďte na pozadí velkých událostí – staňte se jejich pořadatelem!

hair saloon

beauty saloon

concept store

Získejte snadno pozornost kolemjdoucích

Lidé často chodí kolem výloh, aniž by se do nich pořádně podívali. To se s biokrby YOTS nestane. Nejen že se lidé u vaší výlohy zastaví, dokonce si váš podnik spolehlivě zapamatují a řeknou o něm ostatním. Prodávejte víc s biokrby YOTS a nebojte se oslovit kolemjdoucí.

Chvilku strpení, prosím.
  • Žádné produkty v košíku.