POSLÁNÍ

Naším posláním je zprostředkovat klientům z řad architektonických, designérských a stavebních společností nadstandardní možnosti v oblasti výroby atypických betonových prvků a umožnit jim realizovat ambiciózní a unikátní projekty. Posouváme hranice vnímání betonu širokou veřejností a bortíme předsudky o jeho využití v každodenním životě. S pomocí biokrbů a nábytku na míru zušlechťujeme prostředí v restauračních, ubytovacích a wellness zařízeních. Všechny betonové produkty se dají plnohodnotně customizovat, což považujeme vedle transparentních a solidních vztahů s klienty za důležitou součást služeb, které nabízíme.

KNOW-HOW NAD ZLATO

V YOTS víme, že postavit cenovou nabídku znamená vymyslet řešení. Věříme, že výslednou kvalitu určuje především důmyslný nápad na začátku. Je pro nás důležité, aby řešení, která navrhujeme, byla funkční i ekonomická. O betonu uvažujeme v kontextu a jsme zapálení do vychytávek. Naše výrobní postupy jsou důvtipné, a proto umíme nabídnout klientům z různých odvětví nadstandardní možnosti v oblasti zakázkové výroby betonových prvků.

DESIGN A ARCHITEKTURU BEREME VÁŽNĚ

V YOTS tak trochu žijeme designem a architekturou, a také proto nejsme obyčejná výrobní firma. Beton je krásný, vkusný a pokrokový materiál, který je stále častěji součástí realizací a projektů. Svět architektů a designérů je nám blízký, proto s nimi jsme v úzkém kontaktu a vzájemně se inspirujeme. Jedinečnost, charizma a osobnost necháváme promluvit skrze velkorysé možnosti customizace všech našich produktů.

I BETON UMÍ HOŘET, NE JEN VAŠE SRDCE

Jedním z impulsů vedoucích k založení značky YOTS byla touha po výjimečné atmosféře, kterou člověk zakusí někde mezi denním světlem a tmou, když stmívání  vybízí k ambientní náladě. Jedinečnost tohoto mystického a okázalého okamžiku jsme se rozhodli zachytit a vtisknout do betonu, a povedlo se. Přinášíme výjimečnou ambientní atmosféru přímo na váš stůl, na vaši zahradu, do vašich domovů a srdcí. Jsme součástí vaší pohody a víme, že jen tak být je k nezaplacení.

BETONOVÝ NÁBYTEK DO VAŠICH UNIKÁTNÍCH PROJEKTŮ

Víme, že design na míru si žádá vysokou citlivost zpracování, know-how a zkušenost. Betonový nábytek patří mezi opravdové speciality, proto na trhu najdete velmi málo výrobců, kteří jsou schopni vyrobit s maximální přesností to, co si žádáte, a v kvalitě, kterou očekáváte. V YOTS se zaměřujeme na spolupráci s interiérovými designéry a architekty, kteří do svých projektů hledají těžko dostupný betonový nábytek v atypickém rozměru. Současně se snažíme naplňovat různorodé potřeby jednotlivců, kteří si chtějí své ‘doma’ zušlechtit unikátním betonovým solitérem, či kombinací betonových prvků. 

Nábytkové kusy, jako jsou kuchyňské linky, stoly a stolky, květináče, lavice, komody a další, vyrábíme ve vysoké kvalitě i přesnosti. Naše konstrukční řešení fungují a jsou ekonomická. Betonové směsi, které sami vyvíjíme a které používáme k odlévání, strukturu betonu neimitují nebo jinak nedegradují, naopak, beton nechávají vyniknout, a to vizuálně i svými vlastnostmi. Betonový nábytek od YOTS patří do kategorie nadstandard a samozřejmostí je také bohatá customizace všech produktů.

Chvilku strpení, prosím.
  • Žádné produkty v košíku.