JSME SPECIALISTÉ NA BETONOVÝ ATYP

když beton, tak s námi

vyrábíme velkotonážní betonové komponenty

vyrábíme nábytek a biokrby

Proč svěřit zakázku zrovna nám?

jsme česká solidní firma

Sídlíme v Praze,  náš výrobní ateliér je na Vysočanech, kde si můžete své produkty vyzvednout, případně zajistíme dopravu. 

máme ve firmě uměleckou ředitelku

Teoretička a historička umění, redaktorka magazínu CZECHDESIGN či ELLE, Mgr. Nikol Galé  dohlíží na podobu portfolia a konzultuje s vámi návrhy a design.

jsme spolehliví, rychlí a cenově dostupní

Termíny jsou pro nás mantrou, klienti pánem.  Cenová nabídka od nás je transparentní a dostanete ji standardně do 48 hodin.

máme technologické know-how a vyrábíme kvalitu

Vyrobíme cokoliv. Vytvoříme výkresy, 3D modely, namícháme jakoukoliv barvu betonu (RAL), dodáme technologické řešení. Poradíme si s patterny nebo reliéfy a umíme také kombinovat beton s jinými materiály, jako jsou dřevo, kov nebo sklo. Používáme vysokopevnostní beton testovaný na ČVUT. Specializujeme se na atyp.

3D tisk betonu vs YOTS

Nemůžete se rozhodnout? Možná pomůže náš výčet. Každá technologie má svá ale i své výhody, ovšem nejvíce záleží na vašich preferencích. 3D tisk se využívá převážně na výrobu developerských ‘monumentů’ a dalších stavebních prvků, litý beton se hodí především pro oblast zakázkové výroby nábytku a obecně vybavení interiérů a exteriérů, ovšem vzhledem k vyzkoušené technologii je možné odlít de facto cokoliv / například buddhistickou bumpu – část buddhistické svatyně (stupa).

3D tisk

YOTS

Nechcete nic vyplňovat? Kontaktujte obchodníka napřímo: Lenka Galé | lenka.gale@yots.cz | +420 774 429 371

pro koho jsme vhodní

co umíme vyrobit na míru

jakou barvu může mít váš betonový kousek

naše stálé portfolio barev betonu / umíme ovšem všechny barvy RAL

jak to u nás funguje

Přizpůsobíme se vašemu kalendáři a nabídneme schůzku on-line (Google Meet) nebo osobně (nejlépe Praha). Schůzka potrvá cca 1 hod. 

Do 7 dní od první schůzky vám do e-mailu spolu s návrhem smlouvy pošleme cenovou nabídku včetně časové osy plnění/ dodání díla (produktu). 

Potvrdíte-li cenovou nabídku spolu s návrhem smlouvy, pustíme se ihned do práce. Během plnění zakázky dochází k předem dohodnutným průběžným konzultacím, ukázkám prototypů, vzorníků apod. Komunikujeme s vámi efektivně na všech kanálech – e-mail, telefon, online i osobně. 

Dílo si můžete vyzvednout u nás v ateliéru, nebo je možné domluvit dopravu.

Nechcete nic vyplňovat? Kontaktujte obchodníka napřímo: Lenka Galé | lenka.gale@yots.cz | +420 774 429 371

Chvilku strpení, prosím.
  • Žádné produkty v košíku.